Wypożyczalnia motocykli, wypożyczalnia skuterów, wypożyczalnia motocykli poznań, wypożyczalnia skuterów poznań, wynajem motorów, wynajem skuterów

Wypożyczalnia motocykli, wypożyczalnia skuterów Poznań, Wypożyczalnia motocykli, wypożczalnia skuterów, wynajem motocykli, wynajem samochodów, wypożyczalnia samochodów

PARTNERZY
Wypożyczalnia samochodów Zakopane, motocykle

Nieśmiertelniki z ICE - motocyklisto, dbaj o swoje bezpieczeństwo!
Sezon tuż tuż - warto zadbać o swoje bezpieczeństwo. Dlatego promujemy akcję noszenia nieśmiertelników z wybijanymi numerami ICE. Nieśmiertelniki to blaszki, które znane są z wojska. Blaszki, na których po dzień dzisiejszy wybija się dane personalne żołnierzy i inne ważne informacje. Moda na noszenie nieśmiertelników panuje także wśród cywili, a w tym także wśród motocyklistów.

Połączenie nieśmiertelników i wybitych numerów ICE sprawia, że zwiększamy nasze szanse podczas wypadku. Jak? To bardzo proste - numery ICE to numery ratunkowe, które kierują do najbliższych członków rodziny. W momencie, gdy ratownik znajduje blaszkę z wybitym numerem ICE - automatycznie kontaktuje się z rodziną lub osobami, do których kieruje wybity numer, aby powiadomić o zaistniałej sytuacji. Co ważne, ratownik prosi także o dodatkowe dane o pacjencie. To właśnie wtedy rodzina może poinformować ratownika o chorobach przewlekłych czy alergii. Dzięki temu lekarz może dopasować leczenie do organizmu pacjenta.

Co więcej, na nieśmiertelnikach można wybić dodatkowe dane - numer pesel (pomaga w przyspieszeniu procedury przyjęcia na SOR), numer ubezpieczenia czy ulubione motto. Świetnie sprawdza się jako prezent, jest stylowy, blaszka nigdy się nie ściera, wybite dane zawsze pozostają z nami. Sama blaszka nie jest groźna dla skóry, nie rdzewieje, nie traci koloru. Takie nieśmiertelniki oferuje sklep Engrave.pl. Wystarczy przejść na stronę wybijanie nieśmiertelników na Engrave.pl, aby zamówić własny komplet. W ofercie sklepu znajdziemy także bransoletki z nieśmiertelnikami, adresówki dla zwierząt i inne produkty związane z nieśmiertelnikami.

Mamy nadzieję, że nadchodzący sezon będzie obfitował w bezpieczną jazdę. Polecamy jednak zaopatrzenie się w nieśmiertelniki - przezorny zawsze ubezpieczony , a w tym przypadku chodzi przecież o nasze życie!


  2010 © moto5.pl -

Wynajem motocykli i skuterów Poznań

| wypożyczalnia motocykli
Projekt: F.D.G STUDIO - Tworzenie stron www